Шляхами козацької слави

2015-10-21

17 жовтня 2015 року юні учасники районного проекту «Ми - діти твої, Україно!» отримали незабутній подарунок: безкоштовну подорож до славного міста Запоріжжя та на острів козацької слави Хортицю. Для 45 учнів району, дванадцять із яких – вихованці Решетилівської гімназії, ця екскурсія була справжнім відкриттям. Адже хлопці й дівчата від одинадцяти до шістнадцяти років змогли подолати просторові і часові відстані завдяки чудовим експозиціям Музею історії зброї та Музею техніки. І, безперечно, історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», розташованого на вікопомному березі о. Хортиця. Побут, звички, ведення господарства на Січі, а особливо її військова доблесть та демократичність організації, усе було цікавим і корисним для учасників екскурсії. Діти отримали багато інформації. Але, що важливіше, приклад мужності у боротьбі з ворогом, прагнення до самостійності та незалежності наших вільнолюбних козаків. Відчули дух звитяжної слави нашого народу. Острів Хортиця, як осередок козацтва, дав змогу глибше пізнати історію України, зрозуміти сучасні прагнення українців. Ця подорож, організована командою кандидата в депутати Леоніда Непийпи , була дуже вдалою. Відчувалася турбота, з якою спонсор подбав про комфорт та зручність транспорту, професійність екскурсовода і забезпечив дітей водою й солодощами. Талановита молодь району і ми, гімназисти, вдячні за екскурсію та бажаємо усім миру і добробуту.

Учениця 9-В класу Задорожна Марина