День відкритих сторінок музею

2014-12-13

12 грудня 2014 року з самого ранку в Решетилівській гімназії імені І.Л.Олійника було гамірно. Учні проводили вдруге День відкритих сторінок музею навчального закладу. За планом передбачалося перегляд експонатів музею, відеоролика про історію навчального закладу, присудження премії імені І.Л.Олійника найкращому знавцю історії навчального закладу. З особливим хвилюванням учні чекали початку проведення акції «Здоровий сніданок для учня – допомога воїну АТО». Основне завдання запланованого заходу: пропагувати здорове харчування серед учнівської молоді та виховувати небайдуже ставлення до подій, що відбуваються в нашій державі. Школярі з великим захопленням вдома готували вареники, млинці, тістечка, соки, компоти, узвар, а потім продавали своїм однолітками. Торги були дуже відповідальними. Школярі діяли як справжні учасники ринкових відносин. Хтось ставив невисокі ціни, щоб продати товар, а хтось навпаки хотів продати по дорожче. Особливо вразили найменші учні гімназії. П’ятикласники навіть запропонували акції для проведення вигідного торгу. До акції долучилися батьки, вчителі, керівники району, районного відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Було цікаво і весело. Та основне - досягнуто результатів поставленої мети. Гімназисти зібрали три тисячі тридцять сім гривень. Ці кошти використали на привітання 45 випускників навчального закладу, які перебувають в зоні АТО, з наступаючими новорічними святами та поповнили їм мобільні рахунки. На решту коштів, 1030 гривеь, закупили мазі для розтирання м’язів, щоб солдатам було тепліше боротися з нашим спільним ворогом. А ще школярі 8 – В класу виготовили сердечка, в які вклали святі обереги для наших солдат. Найбільшу кількість коштів зібрали учні 7- Б та 5 – Б класів. Заключним етапом Дня відкритих сторінок музей було написання тестів на знання історії навчального закладу та твору на тему «Що в моєму житті значить Решетилівська гімназія». Перемогу виборов учень 11 – А класу Філоненко Олександр. Він став другим лауреатом цієї почесної премії імені І.Л.Олійника.

Недаремно говорять: «Патріотизм починається зі шкільного порогу».

Пипко Олександра, учениця 10 – А класу,

член ради гімназії музею

/Files/images/muzey/IMG_8502.JPG/Files/images/muzey/IMG_8535.JPG/Files/images/muzey/SDC10002.JPG/Files/images/muzey/SDC10004.JPG