Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів п’ятих класів до нового освітнього середовища»

2014-10-15

«Якщо протягом дня ти не дізнався нічого нового, можна вважати, що день прожив марно». Ці слова відомого педагога В.Сухомлинського стали лейтмотивом психолого-педагогічного консиліуму «Адаптація учнів п’ятих класів до нового освітнього середовища», який проведений 14 жовтня у гімназії.

Учителі, які працюють у п’ятих класах, обговорили питання, що впливають на адаптацію учнів при переході від початкової до основної школи.

Про особливості організації навчально-виховного процесу у п’ятих класах говорила заступник директора з навчально-виховної роботи Чуприна Л.А.

Практичний психолог гімназії Полонська Ю.Ю. у своєму виступі розкрила психологічні і фізіологічні аспекти підлітка цього віку та шляхи мінімізації їх впливу на п’ятикласників.

Класні керівники Ширшова Н.О., Ігнатенко К.М., Тищенко В.А. і Сливка Н.В. поділилися результатами спостережень за адаптацією учнів у перші тижні навчання учнів у гімназії.

В ході обговорення вказаних проблем виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Решетилівської ЗОШ І ступеня Деркач Л.В., класоводи минулорічних четвертокласників Маєвська М.І., Коровіна В.О., Дрозд Н.І., які взяли участь у роботі психолого-педагогічного консиліуму.

У ході ділової, предметної дискусії були вироблені рекомендації учителям початкової школи та учителям - предметникам по питаннях особливих підходів у підготовці дітей до переходу від початкової до основної школи.