Районний фестиваль ДЮП

2013-04-24

Вкотре свою соціальну активність довели учні гімназії, які взяли участь у районному фестивалі дружин юних пожежних (ДЮП). Змагання проходили 23 квітня у кілька етапів. Спочатку команди учнів шкіл представили свої «Візитки» та Домашнє завдання на тему: «Рятівник – мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку країни» на сцені РБК. Далі 15 команд виявляли свої знання з основ медицини, грибів і ягід, малювали соціальний плакат, виконали вправу «Влучний ствольщик». Ці конкурси відбувалися у приміщенні районного відділу освіти, на території стадіону «Колос». Команда гімназії , «Пожежний Гідрант», традиційно порадувала журі і глядачів оригінальним сценарієм, професійним виконанням. А також змістовно розкрила тему заходу. За що у підсумку команда здобула ІІІ місце серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів. Завдяки артистизму Коваленка Владислава (10-Б), вокальним здібностям Савченко Анастасії (7-Б) та Рог Анастасії (9-Б), таланту художника Бунчак Анастасії (11-А), знанням медицини Козлової Олександри (9-В), швидкості та влучності Горулька Олександра (9-Б) і Дем’янця Ігоря (10-А), гімназія вкотре показала стабільно високі результати підготовки учнів до життя.