Х обласна олімпіада «Пролісок»

2017-04-26

22 квітня 2017 року, у суботу, на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка проводилася Х обласна олімпіада «Пролісок» для учнів 7-9 класів. Від нашого навчального закладу участь у олімпіаді брали чотири учні: Убийвовк Дарина, учениця 8-А класу, - з англійської мови, Ївко Андрій (7-Б клас) і Бодня Данило (9-Б клас) – з математики, Дзерин Віта (9-В клас) – з української мови і літератури.

За рішеннями журі переможцями визнано Убийвовк Дарину – 1 місце, Бодню Данила і Дзерин Віту – 2 місце.

Вітаємо наших гімназистів з успішним виступом на олімпіаді, зичимо зростання олімпійського гарту у подальших змаганнях. Хай у вашому житті не буде не підкорених вершин!

Дякуємо вчителям Бас В.О., Чуприні Л.А., Романюк Т.П. за систематичну і творчу працю по формуванню в учнів навчичків творчо застосовувати одержані предметні компетентності у рамках олімпіади.