Кубок В.Пащенка вперше розіграли на його батьківщині

2012-11-02

Кращі команди шкіл району взяли участь у традиційному, вже дванадцятому за ліком, розіграші кубка Володимира Пащенка.

Спортивне свято, яке вперше відбувалося на малій батьківщині Володимира Пащенка — у Шевченковому, стартувало на подвір’ї місцевої школи. Ведучі-старшокласники привітали любителів найпопулярнішої гри, розповіли про незабутнього земляка, Почесного громадянина Решетилівщини.

Своє мистецтво володіння м’ячем прибули продемонструвати команди Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника, Калениківської спеціалізованої школи, Піщанської і Шевченківської шкіл І-ІІІ ступенів. Рапортував про готовність команд учитель Решетилівської гімназії Іван Маленков, а право підняти державний Прапор отримав капітан гімназійної команди, яка виборола кубок минулого року, Владислав Ситник.

Значима у районі спортивна подія покликала багатьох гостей. З делегацією ПНПУ, який з1990 по 2008 рік очолював В.О.Пащенко, прибув до Шевченкового його син Олександр. Разом з головою профспілкового комітету закладу Петром Артюшенком він вручив юним футболістам м’ячі

/Files/images/vihovn_zahodi/IMG_1270.JPG/Files/images/vihovn_zahodi/IMG_1350.JPG

Цьогорічний кубок вже втретє поспіль виборола команда Решетилівської гімназії, друге місце здобула Піщанська школа, ІІІ — Шевченківська. Їх капітанам вручили кубки, грамоти та м’ячі, а гімназистів нагородили ще й тенісним столом.