Відкриті сторінки музею

2013-12-24

Школа – священна домівка, бо все починається з неї. Вже сорок п’ять років до альма – матері наук поспішають учні селища Решетилівка. Тут вони навчаються, розвиваються, вивчають історію свого краю. Не можна любити державу, якщо не любиш свого рідного селища, рідної домівки і,звичайно, навчального закладу.

У гімназії існує велика кількість різних традицій. У цьому році, на честь 45 – річчя, з’явилася ще одна – День відкритих сторінок музею. 20 грудня 2013 р. учні мали змогу познайомитися з історією навчального закладу, переглянути фільм «Історія школи». Особливо вразили дітей збережені альбоми історії закладу ще далеких 60 - 70 – х років ХХ століття, які власноручно виготовляв колишній директор школи Береза М.К. Діти вчилися поводитися з історичними джерелами, знайомилися з біографією випускників, які прославили навчальний заклад. Гімназистки 11 – Б класу Косенко Є., Кулик Т., Оренбургська М. під керівництвом Бас В.О., вчителя іноземної мови, підготували екскурсію про історію школи англійською мовою, яку уважно слухали учні 10 – А класу. Особливо всі чекали початку проведення конкурсу на премію імені І.Л.Олійника. Бажаючим учням пропонувалося розв’язати тестові завдання та написати твір – мініатюру «Що в моєму житті значить Решетилівська гімназія». Членів журі вразили дитячі думки, їхня любов до гімназії, друзів, вчителів.

День відкритих сторінок музею швидко добіг до кінця. Першим лауреатом премії імені І.Л.Олійника стала Оренбургська Марина, учениця 11- Б класу.
Звичайно, жоден гімназійний захід неможливо провести без підтримки спонсорів. Рада музею школи вдячна керівникам ТОВ АФГ «Еліта» та особисто фінансовому директору Литвин Н.В. за їхнє добре серце, за розуміння освітянських проблем. Саме їхня підтримка дає можливості формувати громадянську життєву позицію підростаючого покоління.

/Files/images/kabneti/muzey/SAM_8207.JPG/Files/images/kabneti/muzey/SAM_8209.JPG/Files/images/kabneti/muzey/SDC10096.JPG/Files/images/kabneti/muzey/SDC10108.JPG

Кошова В.М., вчитель Решетилівської гімназії,
завідуюча музею школи