І етап (районний) математичних змагань імені М.В. Остроградського

2013-09-27

На базі Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника проведено І етап (районний) математичних змагань імені М.В. Остроградського. В цих змаганнях взяли участь 14 учнів шкіл Решетилівського району. На розгляд журі були подані конкурсні роботи, які відповідали математичній тематиці. Учасники змагань випробували свої знання під час написання контрольної роботи.

Переможцями визнано:

У молодшій групі: Міланченко Валерія Анатоліївна, Невмержицька Альона Юріївна, Колодяжний Владислав Юрійович, Переходько Дмитро Сергійович (учні 9-х класів Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника)
У старшій групі: Пивовар Юлія Владиславівна, Кулик Тетяна Юріївна (учні 11-х класів Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника) та Сахно Микола Олександрович, Мотузка Владислав Олександрович (учні 10-х класів Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника).