Вшановуємо пам'ять Василя Олександровича Сухомлинського

2013-09-27

Вчителі та учні гімназії вшанували пам'ять педагога із світовим ім’ям - Василя Олександровича Сухомлинського. Цього річ світова спільнота відзначила 95 річницю з дня його народження.

Для учнів 10 і 11-их класів гімназисти разом із учителем історії Сутулою Л.О. підготували усний журнал «В.О. Сухомлинський: діалог із сучасністю». Наймолодших школярів – п’ятикласників учитель української мови і літератури Клюка С.О. повела у світ героїв казок Василя Олександровича. Серед учнів 6-7 класів проведено конкурс малюнків «Школа радості» . На батьківських зборах класні керівники 7-8 класів обговорили проблеми вихованості особистості у трактуванні видатного українського педагога В.О. Сухомлинського. Всі учні ознайомилися з тематичною виставкою «Наукова і літературна спадщина В.О. Сухомлинського», яку підготувала бібліотекар гімназії Л.А.Щерба.

/Files/images/metodichna_robota/SAM_7753.JPG/Files/images/metodichna_robota/SAM_7754.JPG

/Files/images/metodichna_robota/SAM_7757.JPG