Свято Першого дзвоника в гімназії

2013-09-02

/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0187.JPG

Осінь ніжні розпустила
Фарби різних кольорів І ласкаво запросила Знов до школи школярів. Нехай цей день, як особиста дата, Вам стане провідною зіркою в житті. І кожну мить плекайте у душі це свято, Нехай вас щастя зустрічає на путі.

1 вересня у Решетилівській гімназії імені І.Л. Олійника відбулося урочисте відкриття свята Першого дзвоника, присвячене початку нового навчального року 2013/2014 н.р. На святі були присутні почесні гості: голова Решетилівської районної ради Віктор Григорович Різник та начальник відділу освіти, сім’ї молоді та спорту Решетилівської РДА Володимир Григорович Зінченко.

Всі учні отримали привітання від гостей свята та директора гімназії Віктора Івановича Кругового.

/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0090.JPG/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0156.JPG

Цього року школа гостинно відкрила двері для трьох класів п’ятикласників.

Одинадцяті класи із своїми класоводами Н.О. Ширшовою, Н.В. Сливкою, Л.Б. Савченко та К.М. Ігнатенко востаннє як члени гімназійної родини вийшли на шкільну лінійку.

Не було меж і емоціям п’ятикласників, яких класні мами Т.В.Мовчан, С.О.Клюкою, Г.Л. Мироненко упевнено повели в гімназійний світ.

/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0208.JPG/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0221.JPG

Традиційно прапороносна група внесла Державний Прапор, прозвучав Гімн України, головну пісню навчального закладу виконала переможниця у номінації «золотий» голос 2013 Анастасія Савченко.

/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0196.JPG

/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0087.JPG

Вишукана Королева знань (Лисенко Катерина) побажала успіхів у навчанні школярам, наснаги і терпіння вчителям. Своїх улюблених педагогів гімназисти привітали квітами, а класоводам п’ятих класів вручили ще й короваї.

Право подати перший дзвоник 2013-2014 н.р. мали учень 11-В класу Олександр Варшавський та учениця 5-Б класу Анастасія Дмитренко.

Юні п’ятикласники привітали учнів, учителів та гостей свята чарівними піснями та запальними танцями.

По закінченню свята одинадцятикласники та п’ятикласники поклали квіти до підніжжя меморіалу Слави.

/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0164.JPG/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0171.JPG

/Files/images/vihovn_zahodi/1_veresnya/DSC_0172.JPG