Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнських конкурсах з іноземних мов.

2013-09-30

/Files/images/nozemts/19892_html_m17d08bc8.png/Files/images/nozemts/Орлятко.JPG

Конкурс з англійської мови «Гринвіч» відбудеться у вівторок, 17 грудня 2013 року.

Стати учасниками конкурсу можуть всі бажаючі учні 5-11 класів, без будь-якого попереднього відбору. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям із різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про англомовні країни. Сума внеску одного учасника складає 15 гривень.

Конкурс з німецької мови «Орлятко» відбудеться у середу, 18 грудня 2013 року.

Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Німеччину. Сума внеску одного учасника складає 15 гривень.