VIII Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ»

2013-04-30

По всіх містах України у період з 7 квітня по 28 квітня 2013 року пройшла VIII Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Почуй світ», метою якої було зібрати кошти на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлі слухових апаратів для допомоги дітям з вадами слуху.

За інформацією центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, до акції були залучені волонтери центру, учні шкіл та позашкільних закладів, лідери молодіжних громадських організацій.

Кожен з них мав бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер співпадав з номером, що на скриньці для збору коштів, до якої збиралися гроші. Волонтери мали також наклейки-сердечка, які дарували усім, хто кидав гроші до скриньки.

В Решетилівській гімназії акція стартувала 22 квітня. Волонтерами стали: Курись Тетяна (9-А), Кулик Тетяна і Оренбургська Марина (10-Б).