• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018 – 2019 навчальному році

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018 – 2019 навчальному році

2018-12-10

Предмет Клас Місце Прізвище та ім’я учня Прізвище та ініціали учителя
Математика 6-Г ІІІ Бодня Віталій Васильович Сливка Н.В.
7-Б І Попок Єлизавета Миколаївна Шаповал В.П.
7-В ІІ Зигаленко Владислав Вікторович Мироненко Г.Л.
7-Б ІІІ Карась Вікторія Сергіївна Шаповал В.П.
8-Б ІІ Гавриш Костянтин Миколайович Чуприна Л.А.
9-Б І Трапезніков Станіслав Олександрович Сливка Н.В.
9-Б ІІ Бодня Олексій Андрійович Сливка Н.В.
11-Б І Галасли Сергій Олександрович Шаповал В.П.
Історія 10-Б І Бабенко Артем Сергійович Ширшова Н.О.
10-Б ІІ Михайленко Яна Юріївна Ширшова Н.О.
11-Б І Ступа Оксана Василівна Сутула Л.О.
Українська мова і література 7-Б І Криндач Вікторія Юріївна Хоружа Л.Г., Бойко Т.П.
7-А ІІ Капко Ірина Ярославівна Ребрик Л.М.
8-В ІІ Дерев’янко Віталій Вікторович Хлистун О.М.
8-Б ІІ Захарченко Анна Володимирівна Хоружа Л.Г.
10-Б І Михайленко Яна Юріївна Хлистун О.М., Бойко Т.П.
10-Б ІІІ Федорова Лада Олексіївна Хлистун О.М., Клюка С.О.
11-Б І Ступа Оксана Василівна Пархоменко В.В.
11-Б ІІ Дзерин Віта Михайлівна Пархоменко В.В.
11-Б ІІІ Кіптіла Інна Вадимівна Пархоменко В.В.
Трудове навчання, технології 8-Б І Гудзь Олена Ігорівна Золотарьова О.О.
10-В І Білокінь Альона Юріївна Яголковська Т.А.
10-А І Вдовиченко Інна Вікторівна Золотарьова О.О.
9-Г І Бабенко Костянтин Миколайович Верблюд Д.О.
9-Б ІІ Півоваренко Владислав Віталійович Верблюд Д.О.
Біологія 8-Б ІІ Захарченко Анна Володимирівна Кіблицька Н.П.
9-Б ІІІ Бардаков Артем Юрійович Савченко О.Б.
9-Б ІІІ Півоваренко Владислав Віталійович Савченко О.Б.
10-Б ІІ Федорова Лада Олексіївна Кіблицька Н.П.
11-В ІІ Хлистун Катерина Іванівна Савченко О.Б.
11-В ІІ Ласько Марія Володимирівна Савченко О.Б.
11-В ІІІ Рябушев Вадим Романович Савченко О.Б.
11-Б ІІІ Чех Юлія Сергіївна Кіблицька Н.П.
Інформаційні технології 7-Б І Роскопін Андрій Олександрович Срібна Н.М.
7-В ІІ Антоненко Артем Сергійович Литвин О.В.
9-Б ІІ Трапезніков Станіслав Олександрович Литвин О.В.
9-Б ІІІ Півоваренко Владислав Віталійович Срібна Н.М.
11-Б І Кіптіла Інна Володимирівна Литвин О.В.
11-Б ІІІ Галасли Серргій Олександрович Литвин О.В.
Фізика 8-В ІІІ Оверченко Антон Едуардович Рафальський О.С.
9-Б ІІІ Бодня Олексій Андрійович Рафальський О.С.
9-Б ІІІ Трапезніков Станіслав Олександрович Рафальський О.С.
10-Б ІІІ Федорова Лада Олексіївна Черкун В.М.
10А* ІІІ Бондарець Станіслав Юрійович Рафальський О.С.
11-Б ІІІ Галасли Сергій Олександрович Черкун В.М.
Англійська мова 8-В І Малиш Артем Дмитрович Сиваш О.Ю.
8-В ІІІ Стешенко Юлія Володимирівна Сиваш О.Ю.
9-Б І Івко Андрій Олександрович Бас В.О.
9-Б ІІІ Срібний Антон Юрійович Бас В.О.
10-Б І Джулай Маргарита Анатоліївна Черкун С.І.
10-А ІІ Убийвовк Дарина Сергіївна Бас В.О.
10-А ІІІ Царінний Роман Олександрович Полянська С.М.
11-Б І Ступа Оксана Василівна Полянська С.М.
Географія 8-В ІІ Дерев’янко Віталій Вікторович Купенко І.А.
8-Б ІІ Захарченко Анна Володимирівна Мороз Л.М.
8-В ІІІ Оверченко Антон Едуардович Купенко І.А.
9-Б ІІІ Півоваренко Владислав Віталійович Мороз Л.М.
9-Б ІІІ Гнітько Максим Олександрович Мороз Л.М.
10-Б ІІ Федорова Лада Олексіївна Купенко І.А.
Німецька мова 10-А І Убийвовк Дарина Сергіївна Біленька І.Я.
Хімія 7-Б І Карась Вікторія Сергіївна Рак Ж.В.
7-Б І Тукачова Дарина Андріївна Рак Ж.В.
7-Б ІІ Попок Єлизавета Миколаївна Рак Ж.В.
9-Б ІІ Півоваренко Владислав Віталійович Савченко О.Б.
9-Б ІІІ Бодня Олексій Андрійович Савченко О.Б.
Правознавство 11-Б ІІ Галасли Сергій Олександрович Горбач Т.В.
Астрономія 11-Б ІІІ Галасли Сергій Олександрович Рафальський О.С.
Кiлькiсть переглядiв: 196

Коментарi