Участь у загальноукраїнському суботнику

2013-04-23

20 квітня цього року всі небайдужі українці відгукнулися на ініціативу віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула вийти на суботник. Адже у нашого народу є традиції спільно наводити чистоту на вулицях та дворах після зими, тим більш такої складної, як була цього року. Не стояли осторонь такої потрібної справи і учні Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника.

Учні 8 В та 9 Г класу разом з вчителем історії Гмирею І.О. та завідуючою господарством Капустян Н.О. довели до ладу територію міського пляжу та прилеглі до нього території. Завдяки старанням учнів решетиляни, що в травневі свята прийдуть відпочити на природу зустрінуть гостинно чистотою та затишком обладнанні для відпочинку місця.

/Files/images/19042013200.jpg