УВАГА! УВАГА! УВАГА!

2018-02-13

09.02.-11.02.2018 року у Полтаві відбувся ІІ(обласний) етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

У секції «Українське народне мистецтво» була представлена робота за темою «Кобзарське мистецтво- вершина духовного потенціалу українського народу», над якою працювала учениця 10-Б класу Дзерин Віта під керівництвом наукових керівників Кошової Валентини Миколаївни, учителя зарубіжної літератури, та Пархоменко Валентини Володимирівни, учителя української мови і літератури.

Віта успішно справилася із контрольною роботою та вдало представила зібраний матеріал і за результатами журі виборола третє місце.
Вітаємо тандем учениці та учителя з перемогою і зичимо невичерпного горіння у підкоренні наукових вершин!