Вагомий вклад у копілку перемог на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

2018-01-30

27 січня 2018 року було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Задорожна Марина, учениця 11-В класу, брала участь у змаганні кращих знавців біології серед випускників області. Своїми грунтовними знаннями, практичними компетенціями, стараннями вона блискуче справилася із олімпадними завданнями і виборола друге місце, одержала абсолютний другий результат серед учасників- одинадцятикласників.

Ця перемога – результат сплаву досвіду і майстерності учителя біології Савченко Олесі Борисівни.

Вітаємо Марину і Олесю Борисівну з результативною участю у ІІІ етапі олімпіади з біології, зичимо невгамовності у боротьбі за якісні знання, наполегливості у досягненні поставленої мети!