День відкритих сторінок Музею навчального закладу

2017-12-19

18 грудня 2017 року у гімназії було проведено День відкритих сторінок Музею навчального закладу, який започатковано за ініціативою ради Музею і став традиційним. Щорічно він проводиться до дня народження І.Л.Олійника, Героя Радянського Союзу, уродженця с.Білоконі, випускника навчального закладу.

У рамках проведення Дня відкритих сторінок Музею навчального закладу гімназисти долучилися до віртуальної подорожі «Сторінками історії навчального закладу».

Проведено конкурс знавців історії навчального закладу, в якому взяли участь 7 учнів. Переможцем визнано учня 11-В класу Таранця Антона. Він нагороджений премією імені І.Л.Олійника і став п’ятим номінантом цієї премії.

Гімназисти взяли участь у заході «Моя сім’я в історії навчального закладу», де презентували членів своєї родини, які навчалися у різні роки і закінчили цей навчальний заклад.

Бажаючі учителі та учні були присутні на відкритті виставки картин учителів-пенсіонерів Калашникової Тамари Миколаївни та Нестеренко Світлани Василівни.