Науковий потенціал гімназистів збагачується

2017-12-19

16 грудня 2017 року, у суботу, на базі гімназії проведено І (районний) етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

За результатами контрольної роботи та захисту наукових робіт члени журі визначили:

• І місце за роботою учениці 10-Б класу Дзерин Віти, яка провела наукові дослідження за темою «Кобзарське мистецтво – вершина духовного потенціалу українського народу», наукові керівники Кошова В.М. і Пархоменко В.В.;
  • ІІІ місце за роботою учениці 9-Б класу Михайленко Яни, яка працювала над темою «Магія пояса в українському жіночому костюмі», науковий керівник Ширшова Н.О.

Рекомендована для участі у ІІ етапі конкурсу-захисту робота учениці 11-В класу Задорожної Марини за темою «Симетрія у навколишньому середовищі», науковий керівник Ігнатенко К.М.

Дякуємо учням і їх науковим керівникам за невичерпну жагу до знань, до наукових відкриттів, зичимо успіхів у подальших наукових пошуках та запрошуємо усіх бажаючих долучатися до цього конкурсу в наступному навчальному році!

/Files/images/man/man2017/PC161721.JPG/Files/images/man/man2017/PC161722.JPG/Files/images/man/man2017/PC161726.JPG/Files/images/man/man2017/PC161742.JPG