Літній мовний табір “Colourful dreams”

2017-06-13

З 29 травня по 9 червня в навчальному закладі працював літній мовний табір, який учні 8-А (клас поглибленого вивчення англійської мови) назвали “Colourful dreams”. Діти відпочивали і розважалися, вдосконалюючи вміння та навички володіння іноземною мовою. Учителі Бас В.О. та Полянська С.М. підготували для восьмикласників різні види діяльності на англійській мові. Вони були підпорядковані головній меті – повторити відомості про рідну країну; дізнатися більше про історію, сучасне життя України, відомих людей, цікаві місця; здійснити пошук необхідної інформації, проаналізувати її, систематизувати, попрацювати в групах і створити та презентувати проекти під загальною назвою “Великі міста України”.

Діти співали англійські пісні і танцювали

- вивчали скоромовки

- розгадували кросворди

- працювали в групах, парах, індивідуально, відповідаючи на запитання вікторин

- користувалися інтернет-джерелами

- працювали з інтернет -тренажерами

- переглядали відеофільми про Україну англійською

- працювали гідами-перекладачами відеофільмів з української на англійську

- рекламували визначні місця України

- створювали і захищали проекти

- жартували, фотографувалися

По закінченню роботи учні отримали сертифікати учасників літнього мовного табору і побажали один одному хорошого відпочинку влітку.