Слухаємо, розуміємо, любими, пишаємося

2017-04-11

7 квітня відбулося чергове засідання літературної студії гімназії (керівник Клюка С.О., учитель української мови і літератури) за темою «Зустріч поетів трьох поколінь». На засідання були запрошені члени літературної вітальні «Калинові дзвони», яка функціонує при відділенні денного перебування Решетилівського територіального центру.

Гостями літературної вітальні «Рідні береги» були люди, шановане ім’я яких відоме на поетичних теренах Полтавщини.

Із підбіркою власних творів, об’єднаних у збірці «Дзвенить весна», познайомив присутніх лауреат премії імені О.Дмитренка Володимир Якович Мошура. Вірш « Будь ты трижды умён» прочитала Біленька Л.Г, керівник літературно-мистецької вітальні «Калинові дзвони». Ветеран праці Л.Пасічний презентував поетичний твір В.Я. Мошури «Журливий романс».

Наступна сорінка була присвячена творчості члену Полтавської спілки літераторів, дворазовому лауреату загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» Віктору Миколайовичу Ставицькому. Його поетичні рядки оспівують полтавську природу, чоловічу дружбу, трепетне почуття любові до жінки. У своєму виступі Віктор Миколайович акцентував увагу присутніх на творах «Я Вас хочу вітати», «Якби навпаки». Учениця 8-Б класу прочитала вірш В.М.Ставицького «Російському солдату», в якому автор з болем звертається до солдата про ту біду, яку він приніс на український Донбас.

Із зацікавленістю присутні познайомилися із творчістю Головая Валентини Андріївни, чиє поетичне слово пройняте любовю до решетилівського краю, решетилівської вишивки. Учасників зібрання прослухали пісні «Ясени», «Село моє», написані на слова цієї самобутної поетеси.

Людмила Євгеніївна Дядченко, кореспондент районної газети «Решетилівський вісник» купається у поетичному слові, має власні віршовані твори про село, про священну любов до матері, про учасників АТО. На зустрічі звучали творчі доробки, які прочитала автор Л.Є.Дядченко.

Своїми кращими поетичними доробками поділилися учні гімназії, члени літературної студії Папішев Максим ( 5-В клас), Білокінь Альна (8-В клас), шумейко Ніка (10-В клас).

В ході засідання музичними дарунками привітали Стойка Яна (8-Б клас) та Пипко Єлизавета (5-Б клас).

Дана зустріч поєднала поетів різних поколінь, прилучила до мелодії віршованого слова. «Слова звучать примусить сильно й гучно лише одна поетова душа», - ці слова відомого українського поета Василя Симоненка були епіграфом даного зібрання.

/Files/images/ukrants/poeti/P4070906.JPG/Files/images/ukrants/poeti/P4070911.JPG/Files/images/ukrants/poeti/P4070925.JPG/Files/images/ukrants/poeti/P4070940.JPG