Міні-міс і міні-містер гімназії 2013

2013-03-14

12 березня актова зала гімназії була переповнена глядачами, учнями, батьками і педагогами, адже вперше проходив конкурс «Міні-міс і міні-містер гімназії 2013" серед учнів 5 класів. В ньому взяли участь четверо чарівних дівчаток та четверо кмітливих хлопчаків. Учасниця № 1 – Богушевська Валерія (5-Г), учасник № 2 – Михайлик Владислав (5-В), учасниця № 3 – Хлистун Катерина (5-В), учасник № 4 – Бойко Євгеній (5-А), учасниця № 5 – Олійник Тетяна (5-Б), учасник № 6 – Мотузко Іван (5-Б), учасниця № 7 – Середа Анастасія (5-А) та учасник № 8 – Чудінов Артем (5-Г).

Всі конкурси оцінювало журі у складі: голова МО класних керівників та учитель української мови і літератури Клюка Світлана Іванівна – голова журі, керівник предметної комісії учителів української філології Терещенко Надія Євгенівна, учитель світової літератури та російської мови Шкурупій Ольга Федорівна, Гевла Марина Міс гімназії 2012, учениця 11-А кл. та Глушич Юлія міністр культури учнівського самоврядування, учениця 11-Б класу. Підрахунок балів вела лічильна комісія у складі учнів 10-Б класу Коваленка Віталія та Пивовар Юлії.

Перший конкурс – «Візитка».

У другому конкурсі, який називався «Інтелектуальний» учасники відповідали письмово на тестові запитання з української мови і літератури, математики та історії закладу.

У третьому конкурсі «Мої таланти» дівчатка та хлопчики демонстрували свої таланти, виконуючи пісні, танці, гуморески. Цей конкурс отримав фурор зали, що дало відчути себе учасникам на мить принцесами та принцами. В цьому конкурсі журі оцінювало артистичність та професійність виконання номеру.

У четвертому конкурсі «Склади пазл» була відчутна швидкість і фантазія учасників.

А останній конкурс «Міні-твір», учасникам потрібно було написати міні-твір на тему «Матусю, цілую руки твої», яку оголосила голова журі перед початком конкурсу.

Кожен конкурс прискіпливе журі оцінювало об’єктивно, не даючи авансових оцінок жодному із учасників. Між проведенням конкурсів організаторами заходу були запропоновані пісенні та хореографічні номери від п’ятикласників.

Надзвичайно професійно вели програму чарівні ведучі учні 11-А класу Петренко Юрій і Яременко Вікторія.

Підбиваючи підсумки, журі визначили переможців. Титул «Мін-Міс і Міні-Містер гімназії 2013» отримали Бойко Євгеній та Олійник Тетяна

«Віце-Міні-Міс та Віце-Міні-Містер 2013» стали Чудінов Артем та Хлистун Катерина

«Міні-Містером Елегантність» обрали Мотузко Івана

«Міні-Міс Усмішка» - Богушевську Валерію

Михайлик Владислав став «Міні-Містером Харизма».

Середа Анастасія – «Міні-Міс Чарівність»

Слід відзначити і об’єктивну роботу журі конкурсу та подякувати всім учасникам, батькам та усім присутнім за активну підтримку та вболівання за кожну із учасниць конкурсу.

/Files/images/vihovn_zahodi/mn/IMG_7658.JPG/Files/images/vihovn_zahodi/mn/IMG_7664.JPG

/Files/images/vihovn_zahodi/mn/IMG_7672.JPG

/Files/images/vihovn_zahodi/mn/IMG_7674.JPG/Files/images/vihovn_zahodi/mn/IMG_7691.JPG/Files/images/vihovn_zahodi/mn/IMG_7700.JPG