Олімпійський гарт гімназистів

2017-01-04

Листопад – місяць, коли проводився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 134 гімназисту стали учасниками олімпіадз 17 предметів. Цьогоріч вони вибороли 71 призове місце, з яких перших місць – 18 , других – 24 , третіх – 29.

По кількості призових місць лідирує команда знавців англійської мови, яка виборола 11перемог, з них перших місць – 2, других – 4, третіх – 5 (керівник предметної методичної комісії Полянська С.М.).

Найбільш результативно виступили юні математики, які вибороли чотири перших місць : Радченко Валерія (8-Бклас), Бодня Данило (9-Б клас), Задорожна Марина (10-В клас), Гончар Ярослав (11-Б клас), учителі Мовчан Т.В., Чуприна Л.А., Ігнатенко К.М., Сливка Н.В., керівник предметної методичної комісії Рафальський О.С. Слід зазначити, що учні 9-Б класу серед своїх ровесників із шкіл району зайняли усі призові місця (учитель Чуприна Л.А.).

За рішеннями предметних журі по п’ять призових місць вибороли Задорожна Марина, учениця 10-В класу, та Гончар Ярослав, учень 11-Б класу, та Чех Юлія, учениця 9-Б класу. Кращим з чотирьох предметів були Івко Андрій (7-Бкл.), Яшкіна Анастасія (10-В кл.), Дзерин Віта (9-В кл.), Кіптіла Інна (9-Б кл).

16 учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів будуть нагороджені подяками відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської РДА за високі результати при виконанні олімпіад них завдань.

Високі досягнення учнів – результат творчої праці вчителя. Савченко О.Б., Пархоменко В.В., Полянська С.М., Срібна Н.М., Бас В.О. у цьому році підготували по шість переможців.

27 гімназистів включені у районні команди учасників ІІІ етапу олімпіад.

Результативних виступів, нових перемог зичимо нашим олімпійцям.

Задорожна Марина,
міністр освіти учнівського парламенту