Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-тих класів до нового освітнього середовища: проблеми і надбання».

2016-10-21

20 жовтня 2016 року в гімназії проведено У роботі консиліуму взяли класні керівники Бас В.О., Шаповал В.П., Срібна А.В., учителі-предметники, які працюють з п’ятикласниками, класоводи колишніх 4-тих класів, учителі англійської мови Решетилівської ЗОШ І ступеня.

З результатами конкурсних випробувань по набору до 5-тих класів присутніх ознайомила Чуприна Л.А., заступник директора з навчально-виховної роботи.

Практичний психолог гімназії Полонська Ю.Ю. ознайомила учасників заходу із психолого-фізіологічними особливостями дітей підліткового віку, ступенем адаптації учнів 5-тих класів до навчання, коли предмети читають різні вчителі. Психолого-педагогічними спостереженнями за наймолодшими гімназистами поділилися учителі Бережна Л.М., Кошова В.М., Дяченко Т.О., Срібна Н.М.

В ході консиліуму свої думки щодо адаптації п’ятикласників висловила заступник директора Решетилівської ЗОШ І ступеня Деркач Л.В.

/Files/images/konsilum/PA200954.JPG/Files/images/konsilum/PA200957.JPG/Files/images/konsilum/PA200961.JPG/Files/images/konsilum/PA200963.JPG