Демонстраційні варіанти завдань з навчальних предметів до конкурсних випробувань до 5 класу

2016-04-25

Шановні майбутні п’ятикласники та їх батьки!

Решетилівська гімназія імені І.Л.Олійника щиро запрошує вас до навчання у 2016-2017 навчальному році, здобуття якісної освіти, підготовки себе до успішної реалізації у майбутньому.

З метою ефективної підготовки до конкурсних випробувань пропонуємо варіанти з навчальних предметів.

Демонстраційний варіант завдань з української мови по набору до 5-того класу на 2016-2017 навчальний рік

Вечір

Диктант

Вузенька лісова дорога почала розходитись урізнобіч. Над головою засиніло безхмарне небо. За молодими присадкуватими дубками відкрилося широке поле. Я дивився на красу лісового царства широко розплющеними очима.

Сонце схилилося на захід і впало в сині хмари. Знявся вихор і помчав по безкрайньому полю. Ось на полі стихло. Звузився горизонт, важко повис над ланами.

Знову налетів вітер і сердито, безжально погнав хвилі на далекі пагорби. Стемніло.

Демонстраційний варіант завдань з математики по набору до 5-того класу на 2016-2017 навчальний рік

1. Знайди значення виразу:

3 267 + (4 078 * 8 – 8 960 : 7)

Символ * означає операцію множення.

2. Розв’яжи задачу:

Господарка купила по однаковій ціні ? кг яблук і 3 кг груш. За яблука вона заплатила на 56 грн більше, ніж за груші. Скільки коштують 3 кг груш?

3. Розв’яжи рівняння:

3 609 – х : 4 = 2 016

4. Сонце зійшло о 6 год 11 хв, а зайшло о 6 год 4 хв вечора. Визначте тривалість дня.

5. Побудуйте квадрат, сторона якого у 2 рази більша від сторони квадрата з периметром 12 см.

6. Продовжити ряд чисел, записавши наступні чотири числа 8, 16, 11, 22, … .

Демонстраційний варіант завдань з англійської мови по набору до 5-того класу на 2016-2017 навчальний рік

1. З'єднайте слова з

to play football

to speak English

the first of September

to write stories

a large desk

January

orange juice

to tidy up the room

to read books summer holidays

to play games

to watch TV

перекладом:

читати книги

писати розповіді

грати в футбол

літні канікули

прибирати кімнату великий стіл апельсиновий сік

грати в ігри

говорити англійською перше вересня

дивитися телевізор

січень

2. Замініть підкреслені слова необхідним займенником I, we, he, she, they:

1. Tom is my best friend.

2. Mv mother is a doctor.

3. and mv brother are good pupils.

4. Mv friends like playing basketball.

3. Вставте правильно слова my, his, her:

l. This is a girl. ....... name is Ann.

2.1 have got a dog. It is ... dog.

З.Іrіnа is my sister. She is in a good dress. .. dress is red.

4. Anton has got some books. They are ....... books.

4. Перепишіть дані речення у минулому часі (скажіть, що дії виконували вчора (yesterday)):

1. I go to the park.

2. She helps her mother.

3. They do lessons every day.

4. He is at home now.

5. Заміть пропусків вставте необхідні дієслова am, is, are:

1.This man ...... a farmer. 2.I .......... a schoolboy. 3. Her parents ......... young people.

4. I... ten. 5. She ...... a kind girl. 6. My friends ......... in the yard.

6. Дайте письмові відповіді на запитання:

1 .What is your name?

2. How old are you?

2. Where do you live?

3. When do you go to school?

4. Is your family big or small?

Do you like playing with your friends?

• Instant Online Loans

2018-03-22 22:34:17

installment loans installment loans bad credit installment loans [url=http://installmentloans.bid]installment loans no credit check[/url]...