Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2013-02-07

/Files/images/ukrants/SAM_5245.JPG

2 лютого 2013 року у м. Полтава відбувся ІІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Від гімназії у конкурсі взяли участь Чех Юлія (5-Б клас), Ваколюк Альона (8-Б клас), Дорош Діана (10-Б клас). Призове, 3місце, виборола Ваколюк Альона ( учитель української мови і літератури Журілова Наталія Григорівна).

Вітаємо з перемогою Наталію Григорівну та Альону і зичимо підкорення ще вищих вершин!

Альона за результатами участі у конкурсі визначена учасницею ІVетапу цього конкурсу. «Ні пуху, ні пера!».