Кабінет іноземних мов

/Files/images/kabneti/noz_mov/SAM_5251.JPG

Кабінет іноземних мов створено в 2012 році. Мета створення кабінету - мати можливість вивчати англійську та німецьку мови поглиблено, використовуючи традиційні та сучасні засоби навчання.

Робота в кабінеті здійснюється відповідно до «Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів».

Значна частина кабінету створена за кошти батьків учнів цього класу, вчителів іноземної мови гімназії та спонсорські кошти. Клас обладнаний сучасною комп’ютерною технікою, яку надав районний відділ освіти. Комп’ютерна мережа кабінету підключена до інтернету, це дає змогу учням та вчителям знайти відповідь на будь-яке питання при підготовці до уроку.

/Files/images/kabneti/noz_mov/SAM_5220.JPG

У кабінеті є карти країн, мова яких вивчається: США, Великобританії, Німеччини та України. Також в наявності є роздатковий матеріал, тематичні папки:

• «Готуємось до незалежного зовнішнього оцінювання з англійської мови»;
  • «Тестові завдання для читання»;
  • «American Literature»;
  • «English Literature»;
  • «Business English»;
  • «Country study»;
  • «Учнівське портфоліо».

Учні та вчителі гімназії можуть користуватись художньою та навчально-методичною літературою, яка була подарована волонтером Корпусу Миру Стефані Табс.

Кабінет оснащений аудіо та відео матеріалами до підручників різних рівнів, тестовими завданнями, презентаціями різних тем, розроблені учнями та вчителями гімназії, які зроблять будь-який урок цікавішим.