Кабінет геометрії

Завідуюча кабінетом Мовчан Тамара Василівна, учитель математики, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "Учитель-методист".

12

Кабінет геометрії створено у 2012 році відповідно до «Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів». Мета створення кабінету геометрії- мати можливість вивчати математику, зокрема геометрію, поглиблено, використовуючи традиційні та сучасні засоби навчання. Ідея створення кабінету належить заступнику директора з навчально-виховної роботи Гудзенко Аллі Григорівні.

Так як принципом навчання та виховання Михайла Васильовича Остроградського є принцип організовувати і використовувати громадську підтримку у справах навчання, кабінет створено за кошти батьків учнів цього класу, спонсорські кошти та кошти відділу освіти Решетилівської РДА.

Весь тягар по створенню кабінету геометрії взяла на себе учитель математики та класний керівник 10-Б класу Мовчан Тамара Василівна.

Районний відділ освіти дав у цей кабінет сучасну техніку (комп’ютер, проектор, мультимедійну дошку) та навчальні програми з математики (5-6 класи), з геометрії (7-11 класи), з алгебри (10-11 класи).

За спонсорські кошти придбано меблеву стінку, стенди, таблиці, портрети вчених. Руками батьків та спонсорів оформлено кабінет. Ви бачите портрети вчених, імена яких згадуються у підручнику при вивченні різних тем. На стендах - матеріал, який на мою думку, викликає найбільше складнощів при вивченні геометрії. Частина матеріалу, зображеного на стендах – матеріал, який не вивчається у класах, які вивчають математику за рівнем стандарту.

34

У кабінеті є змінні стенди «Видатні математики Полтавщини» та «Нерозв’язані задачі геометрії», які спонукають пізнавальну діяльність учнів, таблиці з усіх тем геометрії, які батьки учнів цього класу зробили зручними для користування.

56

Моделі просторових фігур з перерізами, виготовлені учнями гімназії, дають змогу засвоїти теми з геометрії краще.

Також є роздатковий матеріал з геометрії, розгортки просторових фігур та контрольні роботи з усіх тем. Презентації різних тем з математики, розроблені учнями, зроблять тему зрозумілою, а урок - цікавішим.

У кабінет проведено інтернет, який дає змогу знайти відповідь на будь-яке питання при підготовці учня чи учителя до уроку. Цікавими є роботи учнів, учасників обласних математичних змагань Остроградського, учасниками яких уже декілька років поспіль є учні нашої гімназії.

78

Кабінет постійно поповнюється навчально–методичною літературатурою з математики, дидактичними матеріалами, довідковою літературою, навчально–методичною літературою. А саме:

• комплект збірників «Готуємось до незалежного зовнішнього оцінювання з математики»;
  • 100 % забезпечення дидактичними матеріалами з математики;
  • поповнена мультимедійна бібліотека;
  • зібрано та систематизовано колекцію учнівських проектів з математики.

Висловлюємо подяку приватним підприємцям, за рахунок коштів яких створено кабінет:

• Ткаченка Олександра Сергійовича,
  • Переходько Олени Володимирівни,
  • Паляниці Світлани Степанівни,
  • В’язовської Алли Володимирівни,
  • Рукавиці Сергія Васильовича,
  • Джулая Анатолія Борисовича,
  • Сутули Тетяни Костянтинівни,
Особлива подяка за допомогу в оформленні кабінету:
  • фонду гімназії та батьків учнів 10-Б класу.
  • Приходьку О.В.,
  • Онуфрієнку В.Г.,
  • Остапенку С.Г.,
  • Гордієнку О.В.,
  • Глушичу П.І.,
  • Зубрицькому О.М.,
  • Ситнику Ю.П.,
  • Сотнікову В.Г.
  • Мироненко Г. Л.

Завдяки спільній праці вчителів, учтів, батьків та громадськості в кабінеті забезпеченні оптимальні умови для організації навчально – виховного процесу та реалізації завдань відповідно до Державного стандарту базової і повної освіти.

16 квітня 2013 року учителі математики гімназії були учасниками методичного моста за темою «Роль учителя математики у формуванні наукових компетентностей учнів», який проводився між членами методичного об’єднання учителів математики методичного кабінету відділу освіти Котелевської РДА та предметної методичної комісії методичного кабінету відділу освіти, сім’Ї, молоді та спорту Решетилівської РДА. Делегацію учителів математиків з батьківщини відомого партизанського командира С.А.Ковпака очолювала завідуюча районним методичним кабінетом Сахно Наталія Володимирівна.