Науково-методична робота предметної комісії вчителів української мови та літератури

Комісія працює над проблемою: «Особистісне зростання учнів при вивченні української словесності»

Завдання комісії:
  1. Опановувати і впроваджувати нові технології навчання;
  2. Створити навчально-матеріальну базу кабінетів;
  3. Проводити шкільні конкурси та олімпіади, виявляти обдарованих дітей, розвивати їх творчі здібності.

Щорічно в гімназії вчителі української мови та літератури проводять шкільні конкурси знавців української мови, олімпіади юних філологів, конкурси гумору, майстрів художнього читання «Поетична весна», тематичні літературні вечори та організовують конкурси з мови.

/Files/images/ukrants/1.jpg/Files/images/ukrants/2.jpg

/Files/images/ukrants/3.jpg/Files/images/ukrants/4.jpg

/Files/images/ukrants/5.jpg/Files/images/ukrants/6.jpg

Оформлено літературну вітальню «Рідні береги», в якій зібрано матеріали про письменників рідного краю. Тут відбуваються зустрічі з письменниками-земляками: В.Г. Кошкалдою, В.Я. Мошурою, М. Нечитайлом.

/Files/images/ukrants/7.jpg/Files/images/ukrants/8.jpg

Вшановуємо пам'ять Лауреата Шевченківської премії О. Дмитренка, письменника-земляка.

/Files/images/ukrants/9.jpg/Files/images/ukrants/10.jpg

Новостворений кабінет української мови та літератури допомагає у проведенні уроків рідної мови, фестивалів, вікторин, зустрічей, олімпіад.

/Files/images/ukrants/11.jpg/Files/images/ukrants/12.jpg

/Files/images/ukrants/13.jpg/Files/images/ukrants/14.jpg

Ребрик Людмила Михайлівна, учитель української мови та літератури Решетилівської гімназії ім. І.Л. Олійника - переможець районного конкурсу "Учитель року 2012"

/Files/images/ukrants/15.jpg