Науково-методична робота предметної комісії
історії та права

Науково-методична проблема над якою працює комісія: «Інтерактивні методи навчання та нові освітні технології як засіб досягнення історичних компетенцій учнів"

Протягом 2017-2018 н. р. учителі кафедри працюють над проблемою «Інтерактивні методи навчання та нові освітні технології як засіб досягнення історичних компетенцій учнів». Кожен учитель кафедри удосконалює свої знання, методичні ідеї. Учителі і учні створюють багато презентацій. На кафедрі ведеться активна пошукова краєзнавча робота. Зокрема Ширшова Н.О. із гуртком «Стежинами рідного краю» кожного року отримує перемоги у різних конкурсах краєзнавчого спрямування.Учителі Гмиря І.О.та Ширшова Н.О.завжди берутьучасть у загальнорайонних краєзнавчих та історичних заходах.Традиційними є загальногімназійні конкурси "Кращий краєзнавець"для 6-х класів(ідея та проведення Ширшова Н.О. та Гмиря І.О.) та "кращий правознавець"для старших класів(проведення ГорбачТ.В.).Останній проводиться вже більше 10 років.

Робота з методичного і технічного забезпечення навчально-виховного процесів

Завдання для тематичної роботи з історії 5-6 класи, з правознавства 10 клас, комп’ютерні презентації з всесвітньої історії 11 клас «Азія», «Східна Європа». Завдання для тематичного оцінювання 11 клас «Людина і світ», презентації на тему: «Людина і культура», «Людина і природа». Презентації «Розстріляне відродження» 10 клас, «Культура XVIII-XIX ст.» 9 клас, «Голодомор 1932-1933 рр.», папка «Кросворди» 9-10 клас.

Комп’ютерні презентації для 10 класу правознавство, історія 10 клас, світова література 10 клас.

Керівником кафедри у цьому році є Горбач Т.В., а секретарем – Сутула Л.О. За перший і частину другого семестрів всі учителі поповнили кабінет історії своїми розробками: Сутула Л.О. – каталог мультимедійних презентацій, Гмиря І.О. – посібник учням 11-х класів при підготовці до ЗНО з історії, Горбач Т.В. – диск з мультимедійними презентаціями з всесвітньої історії по темі «Культура» (6-11 класи), знавчого гуртка «Стежинами рідного краю» брали участь у багатьох районних, обласних та Всеукраїнських історичних заходах та конкурсах.