Науково-методична робота предметної комісії дисциплін художньо-естетичногонапрямку

Діяльність педагогічного колективу, а також учителів кафедри художньо – естетичного циклу направлена на розширення політехнічного кругозору та розвиток творчих здібностей учнів. У процесі навчання у дітей створюється система наукових знань про навколишній світ, формуються уміння й навички, що базуються на цих знаннях. Для того, щоб освоїти виробничий процес і працювати з високою продуктивністю, учні повинні мати широкий технічний кругозір. Уміти швидко освоювати нові технології. Саме на вирішення цих стратегічних завдань направлена діяльність учителів технології та трудового навчання. Сьогодні в навчальному закладі працює 6 учителів трудового навчання та технологій, один учитель музичної культури.

/Files/images/trudoviki/1.jpg/Files/images/trudoviki/2.jpg

З них вищу кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії » мають 5 учителів. За роки роботи в гімназії у кожного з них виробився свій власний почерк, сформувався певний набір методичних прийомів і методів навчання, але всіх їх об’єднує бажання передати своїм вихованцям увесь набутий досвід і вміння. На сьогоднішній день в гімназії створена належна матеріально – технічна база з трудового навчання. Маємо кабінет обслуговуючої праці та дві майстерні з вивчення технологій, де учні 10–11 класів опановують професії «Вишивальник» та « Швачка». Працює комплексна токарно-слюсарна майстерня з трудового навчання для учнів 5 – 9 класів. В окремому приміщенні обладнаний комплекс навчальних кабінетів,передбачених, згідно вимог програми, для підготовки водіїв вантажних автомобілів категорії «С». Гімназія має ліцензію, яка дає право професійно вивчати автосправу, швейну справу та вишивку.